تلفن تماس : ٠٢١٢٢٣٩٤٨٣٠    info@publishteam.com

چاپ مقاله Scopus

چاپ مقاله Scopus

موسسه تحقیقاتی آینده برتر فعال در زمینه چاپ مقاله و ترجمه مقاله می باشد. چاپ مقاله Scopus از خدمات این موسسه معتبر است. در ادامه توضیحات تکمیلی در مورد چاپ مقاله Scopus را در اختیار شما قرار خواهیم داد. یکی از علمی ترین مراجعی که بسیاری از دانشگاه های کشور ما و جهان به آن استناد میکنند SCOPUS میباشد. اسکوپوس به هر نویسنده ای که مطالب علمی خود را ارائه دهد یک پروفایل اختصاص میدهد که این پروفایل تمام اطلاعات مهم یک نویسنده را از جمله تعداد مقالات و کتب و همچنین اطلاعات کتاب شناسی را در بر میگیرد. مجلاتی که از طریق پایگاه SCOPUS منتشر میشوند هر یک دارای نمره خاص خود میباشند. نمراتی که به این مجلات داده میشود با حرف Q مشخص میشود. نمرات نیز از Q1 تا Q4 متغیر است.

زمانی که نمره Q1‌ به یک مقاله اختصاص میگیرد به این معناست که مجله جزو ۲۵ درصد اول مجلاتی است که در این پایگاه قرار گرفته اند. نمره Q2  به معنای قرار گرفتن مجله در بین ۲۵ تا ۵۰ درصد یک طبقه میباشد. نمره Q3 نیز به این معنا است که مجله از لحاظ رتبه بندی جزو طبقه میانی و بین ۵۰ تا ۷۰ درصد طبقه قرار دارد. نمره Q4 نیز به معنای قرار گیری مقاله در ۲۵ درصد آخر یک طبقه است. در بین نمرات Q1‌ تا Q4 بهترین و ارزشمندترین آنها مربوط به Q1 و Q2‌ است.

چاپ مقاله Scopus

اگر موفق به چاپ مقاله Scopusشوید مزایایی زیادی همچون چاپ مقاله ISI‌نصیب شما خواهد شد. چاپ مقاله Scopus موجب قوی تر شدن رزومه کاری و همچنین تحصیلی شما خواهد شد. زمانی که رزومه تحصیلی و همچنین کاری شما قوی تر شود میتوانید به راحتی در مقاطع بالاتر در دانشگاه های معتبر به ادامه تحصیل پرداخته و همچنین در موقعیت های بهتری مشغول به کار شوید. چاپ مقاله Scopus بخصوص برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای دیگر را دارند بسیار مناسب میباشد. دانشگاه های خارج از کشور افرادی که از سابقه چاپ مقاله Scopus برخوردار باشند را در اولویت پذیرش خود قرار خواهد داد.

چاپ مقاله Scopus اعتبار بالایی را برای دانشجو به ارمغان می آورد. اعتبار دهی به یک دانشجو کار چندان آسانی نیست ولی با چاپ مقاله Scopus مطمئنا میتواند اعتبار بالایی را به دست خواهد آورد. چاپ مقاله Scopus قابلیت نظریه پردازی را فراهم میکند. برای اینکه دانشجو بتواند نسبت به مسائل علمی مختلف نظریه پردازی کند باید یک مقاله در یکی از نشریات معتبر منتشر کند. با چاپ مقاله Scopus میتوانید نسبت به موضوعات علمی مختلف نظریه پردازی کرده و ایده های خود را بیان کنید.

چاپ مقاله Scopus میتواند این امکان را برای شما ایجاد کند تا بتوانید درآمد زایی خوبی برای خود ایجاد کنید. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد چاپ مقاله Scopus اعتبار زیادی را برای دانشجو ایجاد میکند. همین اعتبار منجر به سپردن کارهای تحقیقاتی و پژوهشی به دانشجو میشود. قبول کارهای پژوهشی و تحقیقاتی درآمد خوبی را برای دانشجو حاصل خواهد کرد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :