تلفن تماس : ٠٢١٢٢٣٩٤٨٣٠    info@publishteam.com

چاپ مقاله ISI

چاپ مقاله ISI

از دیگر خدمات اصلی و تخصصی موسسه آینده برتر چاپ مقاله ISI در زمانی کوتاه می باشد. به طور کلی موسسه آینده برتر به طور حرفه ای در زمینه چاپ مقاله و ترجمه مقاله  فعالیت دارد. بسیاری از دانشجویانی که در مقاطع فوق لیسانس و همچنین دکتری تحصیل میکنند با چاپ مقاله ISI میتوانند مزیت هایی را برای خود بوجود بیاورند. شاید از دسته افرادی باشید که تصور میکنید چاپ مقاله ISI به راحتی انجام میشود ولی در واقع اینگونه نیست.

مراحل پذیرش و چاپ مقاله ISI

 چاپ مقاله  ISI روند خاص خود را دارد و مهترین آن تخصص بالای نویسنده در زمینه های علمی میباشد. بعد از آنکه مقاله ISI به دقت تهیه و جمع آوری شد سپس باید مقاله ISI‌ ارا از روش های مختلف که پستی و ایمیل میباشد ارسال کنید. فرمت مقاله باید به صورت WORD و یا PDF باشد. بعد از آنکه مقاله با یکی از روش های بالا ارسال شد باید منتظر دریافت اعلام وصول از طرف سردبیر باشید. اگر سر دبیر اعلام کرد که مقاله دریافت شده است باید مطمئن باشید که مقاله به دست سر دبیر رسیده است. بعد از اینکه مقاله مورد نظر برای چاپ مقاله ISI با موفقیت به دست سردبیر رسید نوبت به بررسی آن میرسد. بررسی مقاله نیز توسط تیم داوران که شامل سردبیر نیز میشود انجام میگردد. به طور کلی روند چاپ مقاله ISI کمی زمان بر است. مدت زمانی که طول میکشد تا مقاله مورد بررسی و داوری قرار گیرد در برخی موارد طولانی و در برخی دیگر در مدت کوتاهی انجام میشود. تعداد مقالاتی که برای چاپ مقاله ISI در مدت زمان کوتاه مورد بررسی و اعلام نظر میشوند انگشت شمار هستند. بیشتر مقالات زمان مشخصی را برای بررسی نیاز دارند. اعلام نظر داوران بر اساس کیفیت و همچنین بکر بودن خواهد بود.

چاپ مقاله ISI

بررسی داوری برای چاپ مقاله ISI

اما زمانی که داوری توسط هیئت داوران و همچنین سر دبیر به پایان رسید نوبت به اعلام نتیجه میرسد. افرادی که تجربه ارسال مقاله ISI را دارند به خوبی میدانند که در این مرحله ایمیلی از طرف ISI مبنی بر مواردی که نام خواهیم برد دریافت خواهند کرد. پذیرش برای چاپ یکی از پیام هایی است که ممکن است دریافت شود. زمانی که این پیغام دریافت شد به این معنی است که چاپ مقاله ISI انجام خواهد شد. پیام پذیرش برای چاپ پس از اصلاحات جزئی نیز به معنای چاپ مقاله بعد از مقداری ویرایش است. اگر پیام پذیرش برای چاپ بعد از اصلاحات کلی دریافت شد به معنی انجام اصلاحات بصورت کلی میباشد. در نهایت نیز اگر پیام غیر قابل چاپ دریافت شده، مقاله دیگر به چاپ نخواهد رسید.

بعد از دریافت هر یک از پیام های بالا به غیر از غیر قابل چاپ میتوانید اطمینان داشته باشید که چاپ مقاله ISI انجام خواهد شد. در این مرحله بعد از آنکه مقداری اصلاحات کوچک بر روی متن مقاله انجام شد سپس چاپ مقاله ISI‌ انجام خواهد شد. از جمله اصلاحات کوچکی که در این مرحله انجام میشود باید به غلط گیری املایی، اصلاح علائم، نقطه گذاری و رفع اشکالات گرامری اشاره نمود.

مرحله نا امید کننده ای نیز وجود دارد که به آن رد شدن مقاله میگویند. در این مرحله ممکن است بدون اینکه مقاله مورد داوری قرار بگیرد رد شود. بنا به دلایل مختلف ممکن است چاپ مقاله ISI رد شود که بستگی به نظر داوران دارد. اگر چاپ مقاله ISI رد شد باید دوباره دست به کار شده و مقاله دیگری را تنظیم کنید

از آنجا که ارسال مقاله شما به منزله چاپ مقاله ISI نمی باشد باید برای ارسال مقاله به منظور  چاپ مقاله ISI نکاتی را در نظر بگیرید تا خیال تان تا حدی از پذیرش و چاپ مقاله ISI آسوه باشد. در زیر به نکاتی اشاره کردیم که با رعایت آنها ها می توانید احتمال چاپ مقاله ISI را تا حد زیادی افزایش دهید.

انتخاب مجله برای چاپ مقاله ISI

برای چاپ مقاله ISI برای این که اطمینان تان برای چاپ مقاله ISI در مجله افزایش پیدا کند باید نکاتی را رعایت نمایید. اولین کاری که می توانید توسط آن احتمال پذیرش مقاله در مجله را افزایش دهید انتخاب مجله ای است که با موضوع مقاله شما مرتبط باشد. بررسی موضوع  هایی که مجله در آن موارد فعالیت می کند و مطالعه آخرین مقاله هایی که در مجله  ISI منتخب شما به چاپ رسیده است می تواند راه حل مناسبی برای بررسی موضوعاتی باشد که در آن مجله چاپ شده است. بعد از انتخاب مجله باید به قسمت راهنمای نویسندگان آن مجله رفته و طرز نوشتن مقاله را برای چاپ مقاله کاملا بخوانید تا بتوانید به درستی و بر طبق الگوی مجله مورد نظر مقاله را نوشته و برای مجله به منظور چاپ مقاله ISI ارسال نمایید.

محتوای مقاله برای چاپ مقاله ISI

یکی دیگر از مسائلی برای چاپ مقاله ISI باید به آن توجه کنید این است که مقاله شما باید دارای نو آوری باشد و یا برای خواننده مقاله حرفی برای زدن داشته باشد به نحوی که بتواند دانش خواننده مقاله را افزایش دهد و یا بتواند بر روی بینش خوانده مقاله اثرگذار باشد. یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید تا احتمال چاپ مقاله ISI را بالا ببرید این است که بتوانید سوالاتی را در ذهن خواننده مقاله ایجاد نماید.

اهمیت نگارش بررسی همه جانبه داوران برا ی چاپ مقاله ISI

چاپ مقاله ISI  از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و به همین دلیل توسط داوران مجله ISI به دقت بررسی می شود. بنابراین باید نحوه نگارش شما برای چاپ مقاله ISI به شیوه ای صحیح باشد بنابراین برای این که از پذیرش و چاپ مقاله ISI اطمینان بیشتری داشته باشید بهتر است قبل از ارسال مقاله برای چاپ مقاله ISI مقاله را به افرادی که قبلاً سابقه چاپ مقاله ISI را داشته اند برای بررسی نهایی بسپارید تا ایرادات احتمالی که در مقاله وجود دارد را به شما تذکر دهد و آن ها را اصلاح نمایید. از آنجا که چاپ مقاله ISI اصولاً به زبان انگلیسی انجام می شود بنابراین یکی از مواردی که باید برای چاپ مقاله ISI در نظر گرفته شود ترجمه مقاله از زبان فارسی به انگلیسی است. چنانچه در این زمینه تخصص ندارید بهتر است ترجمه مقاله از زبان فارسی به انگلیسی را به افرادی بسپارید که در زمینه ترجمه مقاله ISI تخصص و تجربه کافی را لازم را داشته باشد.

اهمیت نتیجه گیری و منابع برای چاپ مقاله ISI

از دیگر نکاتی که باید در چاپ مقاله ISI در نظر بگیرید نتیجه گیری از مقاله است. دریافت و بیان و نوشتار صحیح و واضح برای چاپ مقاله ISI از مواردی است که باید در هنگام نوشتن مقاله مد نظر قرار بگیرد. شما باید نتیجه گیری را به شکل روشنی ارائه دهید.

یکی دیگر از موارد موثر در بالا بردن احتمال چاپ مقاله ISI در مجله ISI بیان منابعی است که از آن برای نوشتن مقاله استفاده کرده اید و همچنین نوشتن  منابعی به شکل صحیح است.

برای مشاوره در زمینه چاپ مقاله و چاپ مقاله ISI با متخصصان ما در موسسه آینده برتر در تماس باشید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :