تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۶۲۹۰۰۳    info@publishteam.com

چاپ مقاله ISI

چاپ مقاله ISI

از دیگر خدمات اصلی و تخصصی موسسه آینده برتر چاپ مقاله ISI در زمانی کوتاه می باشد. به طور کلی موسسه آینده برتر به طور حرفه ای در زمینه چاپ مقاله و ترجمه مقاله  فعالیت دارد. بسیاری از دانشجویانی که در مقاطع فوق لیسانس و همچنین دکتری تحصیل میکنند با چاپ مقاله ISI میتوانند مزیت هایی را برای خود بوجود بیاورند. شاید از دسته افرادی باشید که تصور میکنید چاپ مقاله ISI به راحتی انجام میشود ولی در واقع اینگونه نیست. چاپ مقاله  ISI روند خاص خود را دارد و مهترین آن تخصص بالای نویسنده در زمینه های علمی میباشد. بعد از آنکه مقاله ISI به دقت تهیه و جمع آوری شد سپس باید مقاله ISI‌ ارا از روش های مختلف که پستی و ایمیل میباشد ارسال کنید. فرمت مقاله باید به صورت WORD و یا PDF باشد. بعد از آنکه مقاله با یکی از روش های بالا ارسال شد باید منتظر دریافت اعلام وصول از طرف سردبیر باشید. اگر سر دبیر اعلام کرد که مقاله دریافت شده است باید مطمئن باشید که مقاله به دست سر دبیر رسیده است. بعد از اینکه مقاله مورد نظر برای چاپ مقاله ISI با موفقیت به دست سردبیر رسید نوبت به بررسی آن میرسد. بررسی مقاله نیز توسط تیم داوران که شامل سردبیر نیز میشود انجام میگردد. به طور کلی روند چاپ مقاله ISI کمی زمان بر است. مدت زمانی که طول میکشد تا مقاله مورد بررسی و داوری قرار گیرد در برخی موارد طولانی و در برخی دیگر در مدت کوتاهی انجام میشود. تعداد مقالاتی که برای چاپ مقاله ISI در مدت زمان کوتاه مورد بررسی و اعلام نظر میشوند انگشت شمار هستند. بیشتر مقالات زمان مشخصی را برای بررسی نیاز دارند. اعلام نظر داوران بر اساس کیفیت و همچنین بکر بودن خواهد بود.

چاپ مقاله ISI

اما زمانی که داوری توسط هیئت داوران و همچنین سر دبیر به پایان رسید نوبت به اعلام نتیجه میرسد. افرادی که تجربه ارسال مقاله ISI را دارند به خوبی میدانند که در این مرحله ایمیلی از طرف ISI مبنی بر مواردی که نام خواهیم برد دریافت خواهند کرد. پذیرش برای چاپ یکی از پیام هایی است که ممکن است دریافت شود. زمانی که این پیغام دریافت شد به این معنی است که چاپ مقاله ISI انجام خواهد شد. پیام پذیرش برای چاپ پس از اصلاحات جزئی نیز به معنای چاپ مقاله بعد از مقداری ویرایش است. اگر پیام پذیرش برای چاپ بعد از اصلاحات کلی دریافت شد به معنی انجام اصلاحات بصورت کلی میباشد. در نهایت نیز اگر پیام غیر قابل چاپ دریافت شده، مقاله دیگر به چاپ نخواهد رسید.

بعد از دریافت هر یک از پیام های بالا به غیر از غیر قابل چاپ میتوانید اطمینان داشته باشید که چاپ مقاله ISI انجام خواهد شد. در این مرحله بعد از آنکه مقداری اصلاحات کوچک بر روی متن مقاله انجام شد سپس چاپ مقاله ISI‌ انجام خواهد شد. از جمله اصلاحات کوچکی که در این مرحله انجام میشود باید به غلط گیری املایی، اصلاح علائم، نقطه گذاری و رفع اشکالات گرامری اشاره نمود.

مرحله نا امید کننده ای نیز وجود دارد که به آن رد شدن مقاله میگویند. در این مرحله ممکن است بدون اینکه مقاله مورد داوری قرار بگیرد رد شود. بنا به دلایل مختلف ممکن است چاپ مقاله ISI رد شود که بستگی به نظر داوران دارد. اگر چاپ مقاله ISI رد شد باید دوباره دست به کار شده و مقاله دیگری را تنظیم کنید.برای مشاوره در زمینه چاپ مقاله و چاپ مقاله ISI با متخصصان ما در موسسه آینده برتر در تماس باشید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :