تلفن تماس : ٠٢١٢٢٣٩٤٨٣٠    info@publishteam.com

ترجمه مقاله ISI

ترجمه مقاله ISI

با توجه به اینکه زبان انگلیسی زبان اول جامعه جهانی است بسیاری از ارتباطات علمی و پژوهشی نیز تحت این زبان بر قرار می شود. ژورنال هایی که نسبت به انتشار مقاله اقدام میکنند همواره در تلاش هستند تا با انتشار مقالات به زبان انگلیسی و با بالاترین کیفیت ارتباطات علمی را در سراسر جهان گسترش دهند و این خود هم مزیت حساب می شود و هم عیب! مزیت آن از این نظر است که تمامی افراد روی کره زمین که به زبان انگلیسی حرف میزنند و یا بر آن مسلط هستند می توانند به این مقالات دسترسی داشته و نسبت به مطالعه آنها اقدام نمایند. عیب این تک زبانه بودن انتشار مقاله آن است که در صورتی که یک دانشجو و یا محقق بخواهد نسبت به چاپ مقاله خود به زبان اصلی اقدام کند تنها ژورنال های محدودی نسبت به قبول و انتشار مقاله وی تمایل دارند و همچنین افراد بسیاری کمی می توانند از مقاله ی وی استفاده نمایند، به همین منظور به بسیاری از پژوهشگران غیر انگلیسی زبان توصیه میشود تا در کنار چاپ مقاله خود به زبان اصلی نسخه انگلیسی آنرا نیز تهیه و برای چاپ مقاله در ژورنال های مطرح جهانی آماده نمایند.

ترجمه مقاله ISI

با توجه به مواردی که به آنها در بالا اشاره نمودیم ترجمه مقاله ISI یکی از ضروری ترین بخش های نوشتن مقاله و پایان نامه می باشد که می بایست یک محقق برای آنکه مقاله ای که نوشته است را بتواند در ژورنال های مطرح به چاپ برساند می بایست آنرا انجام دهد. ترجمه مقاله ISI دارای شرایط خاص و تخصصی می باشد و نباید آنرا به هر جایی سپرد زیرا یک محقق  برای نوشتن مقاله خود وقت ، دانش و سرمایه بسیاری را هزینه می کند تا در نهایت بتواند با نوشتن مقاله و چاپ مقاله خود در یک ژورنال ISI به رشد علمی جامعه جهانی کمک نماید. از آنجایی که چاپ مقاله در ژورنال های خارجی به نام خود شخص به ثبت می رسد لازم است تا در هنگام ارائه ی مقاله ی نوشته شده ی خود به جهت ترجمه مقاله موارد حفظ و حراست از محتوای مقاله را به عمل آورید و تنها به افراد و یا تیم هایی برای ترجمه مقاله ISI خود اعتماد کنید که دارای نمونه کار های قوی در این زمینه هستند و میتوانند تمام بخش های مختلف مربوط به مقاله شما را به درستی ترجمه و در اختیار شما قرار دهند.

در مسیر ترجمه مقاله ISI موسسه تحقیقاتی آینده برتر می تواند بهترین یاریگر شما باشد. بهترین و با تجربه ترین مترجم ها در زمینه ی ترجمه مقاله ISI در کنار شما خواهند بود تا مقاله شما به بهترین نحو ممکن ترجمه مقاله و آماده ی چاپ در ژورنال های مطرح جهانی شود. پس از ترجمه مقاله ISI توسط مترجمین آینده برتر مقاله ی شما یک بار توسط متخصص موضوعی چک می شود تا در صورتی که ابهاماتی در ترجمه مقاله ISI وجود داشته باشد برطرف و یک مقاله ی با کیفیت به شما تحویل داده شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :