تلفن تماس : ٠٢١٢٢٣٩٤٨٣٠    info@publishteam.com

چاپ مقاله در اسکوپوس

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 8 ارديبهشت 1398 در ساعت 14 : 21 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از کلماتی که در هنگام چاپ مقاله به گوش شما می رسد اسکوپوس می باشد. حالا می خواهیم ببینیم برای چاپ  مقاله، اسکوپوس چه نقشی را ایفا می کند. باید بگوییم اسکوپوس یک نمایه استنادی می باشد که به الزویر مرتبط می باشد. تعداد 36000 موضوع را برای چاپ  مقاله در علوم مختلف ساپورت می کند. علومی از جمله علوم اجتماعی، زیستی، فیزیک و شیمی از جمله علومی می باشد که توسط اسکوپوس مورد توجه قرار گرفته است. این مجله از سه قسمت مجلات، نشریات دانشگاهی و کتاب ها تشکیل شده است. برای خارج نشدن مجله اسکوپوس از معیارهای علمی برای چاپ  مقاله سالانه توسط بسیاری از متخصصین مورد بررسی قرار می گیرد تا این مجله از استانداردهای خود خارج نشود و کیفیت خود را همچنان حفظ کرده باشد.

قسمت های مختلف اسکوپوس برای مجله و چاپ مقاله

در عناوینی که قبلاً به آن اشاره نمودیم اسکوپوس شامل موارد 15000 مجله، 1200 مقاله که رایگان می توان به آن دسترسی داشت، 500 مقاله که در کنفرانس ارائه شده است، 600 نشریه دانشگاهی، 200 مجموعه کتابی، 386 میلیون سایت علمی و 42 میلیون ثبت اختراع می باشد.

اگر بخواهید به مقالات اسکوپوس دسترسی داشته باشید باید بابت آن مبلغی را بپردازید. شما در دو صورت می توانید از این سایت استفاده نمایید یکی این که عضو سایت شده باشید یا قبلا در این نمایه چاپ مقاله انجام داده باشید و به نوعی نویسنده یکی از مقالاتی باشید که چاپ شده است. همچنین برخی از دانشگاه ها به شکل سالیانه اشتراک از این سایت تهیه می نمایند تا دانشجویان بتوانند به راحتی و بدون هزینه  به مقالات چاپ شده در این سایت دسترسی داشته باشند.

روش جستجو در اسکوپوس

شما می توانید برای یافتن مقاله مورد نظر خود نام مقاله و یا نام نویسنده را جستجو نمایید. همچنین با جستجو کردن نام سازمان علمی مقاله های مربوط به آن سازمان را می توانید پیدا کنید. یکی دیگر از روش های جستجو برای مقالات چاپ شده در این سایت جستجوی موضوع مورد نظر شما می باشد که می خواهید در این زمینه چاپ مقاله انجام دهید. قسمت جستجوی پیشرفته این سایت این امکان را نیز به شما می دهد که بر اساس تاریخ نیز اقدام به جستجوی مقاله بکنید.

 دسترسی آسان به مقالات چاپ شده در این سایت از مزایای استفاده از سایت اسکوپوس می باشد. چاپ مقاله در این سایت به آن ها اعتبار بخشیده و می توانید با خیالی آسوده از آن ها برای تحقیقات خود استفاده نمایید. همان طور که چاپ مقاله ISI از اهمیت بالایی برخوردار می باشد اسکوپوس نیز به مقاله شما اعتبار می بخشد.  در صورتی که چاپ مقاله را در اسکوپوس انجام دهید احتمال این که بتوانید بورسیه تحصیلی را از بسیاری از دانشگاه های معتبر دریافت نمایید بسیار بالا می رود و افرادی که چاپ مقاله را در این نمایه انجام دهید شانس پذیرش خود را در بسیاری از دانشگاه افزایش می دهند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :