تلفن تماس : ٠٢١٢٢٣٩٤٨٣٠    info@publishteam.com

ویژگی های لازم برای چاپ مقاله ISI

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 10 بهمن 1397 در ساعت 16 : 38 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

هدف از چاپ مقاله ISI ارائه یک گزارش درباره تحقیقاتی است که توسط یک نفر یا چند نفر به انجام رسیده است و با چاپ مقاله ISI می توانید نتایج تحقیقات را به جامعه علمی و پژوهشگران آن حوزه برسانید. بسیاری از کسانی که قصد چاپ مقاله ISI را دارند نیت شان ارتقاء رتبه خود در موقعیت شغلی و یا علمی  می باشد.

مراحلی که باید برای چاپ مقاله ISI بگذرانید

انتخاب موضوع برای چاپ مقاله ISI

اولین موردی که باید برای چاپ مقاله ISI در نظر بگیرید انتخاب یک موضوع مناسب برای مقاله می باشد. هر چه موضوعی که انتخاب می کنید دارای عمق بیشتری باشد احتمال پذیرش و چاپ مقاله ISI برای شما افزایش می یابد. موضوعی که برای چاپ مقاله ISI انتخاب می کنید باید با موضوعات تحت پوشش مجله مورد نظر هماهنگی داشته باشد.

اهمیت نگارش برای چاپ مقاله ISI

برای چاپ مقاله ISI باید از زبان انگلیسی استفاده نمایید. اگر تسلط کافی برای نوشتن مقاله به زبان انگلیسی ندارید می توانید مقاله را به زبان فارسی نوشته و برای چاپ مقاله ISI از مترجمان متبحر فارسی به انگلیسی برای ترجمه مقاله ISI کمک بگیرید. وجود ایرادات نگارشی و ویراستاری و غلط های املایی مانع از پذیرش و چاپ مقاله ISI در مجله مورد نظر شما می شود. برخی از وب سایت ها هستند که می توانند مقاله شما را از لحاظ ویرایشی و املایی بررسی کرده و شما با اطمینان بیشتری مقاله تان را برای چاپ مقاله ISI به مجله مورد نظر ارسال نمایید.

اهمیت نتیجه گیری و جمع بدی مباحث در چاپ مقاله ISI

اعلام نتیجه در انتهای مقاله از اهمیت بالایی برای چاپ مقاله ISI برخوردار می باشد. شما باید به شکل واضحی نتیجه پژوهش خود را در انتهای مقاله به عنوان نتیجه گیری بیاورید. در قسمت نتیجه گیری هدف شما از تحقیقات و ارائه مقاله برای چاپ مقاله ISI بیان می شود و مراحلی که طی کرده اید تا به این نتایج برسید بیان می شود. بخش نتیجه گیری از قسمت های مهمی در چاپ مقاله ISI می باشد که باید تحلیل درستی از آن داشته باشید.

اهمیت منابع در چاپ مقاله ISI

از آن جا برخی از قسمت های مختلف مقاله از منابعی استفاده کرده است شما باید آن منابع را به درستی ذکر نمایید. استفاده از منابع موثق در مقاله از اهمیت بالایی برای چاپ مقاله ISI برخوردار می باشد. همچنین بیان درست و بی کم و کاست منابع برای چاپ مقاله ISI نشان دهنده اخلاق مداری شما نیز خواهد بود.

ارسال مقاله به منظور چاپ مقاله ISI

استفاده از قوانینی که در هر مجله در قسمت راهنمای نویسندگان آمده است باید توسط فرستنده مقاله به خوبی مطالعه شود تا بر آن اساس مقاله را برای چاپ مقاله ISI به مجله ارائه نماید. در بخش راهنمای نوسندگان ترتیب مقاله و نوع فونت و سایز نگارش بیان می شود و شما در صورتی که از آن ها بی اطلاع باشید و مقاله را برای چاپ مقاله ISI  ارسال نمایید به احتمال زیاد مقاله شما به شما برگردانده می شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :