تلفن تماس : ٠٢١٢٢٣٩٤٨٣٠    info@publishteam.com

هزینه چاپ مقاله ISI

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 24 بهمن 1397 در ساعت 15 : 2 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

می توان گفت یکی از مهم ترین کارهایی که پژوهشگران و دانشجویان در ضمن کار خود انجام می دهند چاپ مقاله  در مجلات معتبر ISI می باشد. اهمیت تحقیقات و چاپ مقاله ISI در بسیاری از کشورهای توسعه یافته به حدی می باشد که در سال ملیاردها دلار به این منظور صرف می شود. درجه اعتبار چاپ مقاله ISI به حدی است که منبع معتبری برای سایر محققی که در این زمینه فعالیت می کنند به حساب می اید. چاپ مقاله ISI در حوزه های مختلفی نظیر صنعت و پزشکی و تجارت چاپ می شود و فعالان و پژوهشگران دز این زمینه ها لین مقالات را برای بهبود روند کاری و یا تحقیقاتی خود استفاده می کنند.

در کشور ما نیز به دلایل مختلفی نظیر احتیاج به مقاله ISI برای رزومه دکتری و بسیاری دیگر از دلایل، دانشجویان و اساتید می کوشند تا چاپ مقاله ISI را انجام دهند. در بسیاری از موارد یکی از سوالاتی که مخصوصآ در میان دانشجویان مطرح می باشد میزان هزینه مورد نیاز برای چاپ مقاله ISI می باشد که این شرایط برای انواع مجلات ISI متفاوت می باشد.

نحوه کسب درامد مجلات ISI با چاپ مقاله ISI

مجلاتی که اقدام به چاپ مقاله  ISI می کنند هزینه های زیادی دارند که مجبورند به نحوی این هزینه ها را پوشش دهند. برخی از مجلات برای چاپ مقاله ISI هزینه ها را از نویسنده مقاله اخذ می کنند. عنوان هزینه هایی که به این منظور پرداخت می شود با عنوان های حق پذیرش و هزینه چاپ مقاله از نویسنده مقاله دریافت می شود. مجله پس از دریافت هزینه برای چاپ مقاله ISI مقاله را در یکی از نمایه های خود قرار می دهد و به این ترتیب کسانی که به این مقاله احتیاج دارند می توانند آن ها را به شکل رایگان دریافت نمایند. به این مجلات که برای چاپ مقاله ISI از نویسنده پول دریافت می کنند اپن اکسس می گویند.

برخی دیگر از مجلات نیز برای چاپ مقاله  ISI از نویسنده پولی دریافت نمی کنند ولی مقاله را به شکل پولی بر روی سایت قرار می دهند و هر کسی بخواهد از این مقالات استفاده نماید باید بابت دانلود مقاله پول پرداخت نماید. این مجلات را به اصطلاح کلوز اکسس می گویند.

بررسی انواع مجلات ISI برای چاپ مقاله ISI

 مجلات می توانند ایمپکت دار و یا بدون ایمپکت باشند. مجلاتی که ایمپکت دار هستند نیاز به زمانی طولانی برای داوری دارند و شما باید مدت زمانی طولانی را در انتظار پذیرش مقاله خود باشید. این مجلات به شکل سخت گیرانه ای مقاله شما را بررسی می کنند. در واقع می توان گفت مجلات ایمپکت دار برای اهداف بلند مدت مناسب می باشند و معمولا برای چاپ مقاله  در این مجلات از نویسنده پولی دریافت نمی کنند که همان مجلات کلوز اکسس به حساب می آید ولی برای چاپ مقاله  ISI در مجلات بدون ایمپکت دیگر نیازی به زمانی طولانی ندارید و رود داوری با سرعت بیشتری انجام می شود که چاپ مقاله در این مجلات برای اهداف کوتاه مدت مانند تقویت رزومه دکتری مناسب می باشد ولی برای چاپ مقاله  درا ین مجلات هزینه چاپ مقاله از نویسنده دریافت می شود که همان اپن اکسس به حساب می آید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :