تلفن تماس : ٠٢١٢٢٣٩٤٨٣٠    info@publishteam.com

دلیل چاپ مقاله ISI چیست

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 22 اسفند 1397 در ساعت 14 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 نگارش علمی زمانی اهمیت پیدا می کند که پژوهشگر و یا محققی در یک زمینه علمی و یا پژوهشی و یا آزمایشگاهی و یا در هر حوزه ای به نتیجه جدیدی می رسد و می خواهد نتیجه تحقیقاتش را با سایر محققین به اشتراک بگذارد.  بنابراین بهترین راه حل چاپ ماله در مجلات معتبر می باشد.

مقاله ها انواع مختلفی دارند که در این جا درباره آن ها مطالبی را بیان می نماییم و لی در اینجا هدف ما بیشتر مقالات علمی می باشد.

مقاله به معنای سخن، کلام، گفته و گفتار می باشد. مطلبی هم که در یک روزنامه درباره موضوعی به چاپ می رسد مقاله نام می گیرد. بنابراین تحقیقی و یا نوشته ای که در یک زمینه نوشته می شود مقاله نام می گیرد. در تعرف مقاله متن باید دارای حجمی متوسط باشد و حد موضوع رعایت شود و نویسنده نباید از شاخه ای به شاخه دیگر بپرد و نویسنده یک مقاله برای چاپ مقاله باید یکی از مسائل علمی و یا ادبی را بررسی نماید. چاپ مقاله در مجلات و روزنامه ها انجام می شود و در اختیار خواننده های آن حوزه و یا علاقمندان آن حوزه قرار می گیرد.

شرایط چاپ مقاله ISI

مجلاتی که در آن ها مقالات چاپ می شوند دارای درجه اهمیت های مختلفی می باشند. یکی از مهم ترین انواع مجله که برای چاپ مقاله بسیار با اهمیت می باشد چاپ مقاله ISI می باشد.  مجلاتی که ISI هستند از نظر علمی در مرتبه بالایی می باشند اما بازهم برای چاپ مقاله ISI باید درجه ان ها را مورد بررسی قرار دهید زیرا تمامی مجلات ISI در یک رده قرار ندارند. برای چاپ مقاله ISI باید درجه مجله و بودجه ای که دارید و همچنین  نوع مخاطبان خود را در نظر بگیرید و همچنین باید هدف خود را از چاپ مقاله مشخص نمایید سپس مجله ای که در حوزه فعالیت شما چاپ مقاله را انجام می دهد انتخاب کرده مقاله خود را ارسال نمایید. چاپ مقاله برای دانشجویان و اساتید از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا با استفاده از چاپ مقاله ISI  می توانند درجات علمی خود را ارتقاءدهند که علاوه بر اینکه از نظر علمی برای آن ها بسیار مهم می بشد از نظر میزان درآمد نیز برای آن ها با ارزش می باشد.

میزان اهمیت چاپ مقاله ISI

چنانچه در کنفرانس ها و همایش ها مقاله خود را ارائه دهید هیچ کدام به اندازه چاپ مقاله در یک مجله معتبر مانند ISI به شما اعتبار نمی دهد.

برای چاپ مقاله  ISI باید بسیاری از نکات را در نظر بگیرید تا موفق به چاپ مقاله ISI شوید برای مثال اگر تمامی مراحل مقاله را برای چاپ مقاله را به درستی انجام دهید اما در نگارش آن دارای مشکل باشید ممکن است مقاله شما مقبول داوران مجله واقع نشود. بنابراین در نوشتن مقاله برای چاپ مقاله باید تمام نکات را بررسی نمایید و برای دریافت بهترین نتیجه از کسانی که سابقه طولانی در چاپ مقاله ISI  دارند نیز کمک بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه آینده برتر تماس بگیرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :