تلفن تماس : ٠٢١٢٢٣٩٤٨٣٠    info@publishteam.com

تشخیص اعتبار مجله ISI برای چاپ مقاله ISI

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 26 اسفند 1397 در ساعت 14 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

برای چاپ مقاله ISI در ابتدا باید اطمینان حاصل نمایید که مجله مورد نظر واقعاً مجله ISI می باشد.  بنابراین باید به روش های گوناگونی اقدام به تشخیض ISI بودن مجله نمایید. یکی از بهترین راه هایی که می توانید اطمینان پیدا کنید که برای چاپ مقاله ISI مناسب است سرچ در موتور جستجوی گوگل می باشد. شما با جستجوی مجله ای که می خواهید در آن اقدام به چاپ مقاله ISI نمایید از قرار داشتن آن در لیست مجلات ISI اطمینان حاصل نمایید.

روش های جستجوی گوگل برای اطمینان از ISI بودن مجله

شما برای اینکه اقدام به چاپ مقاله ISI نمایید و در گوگل بخواهید از ISI بودن مجله اطمینان حاصل نمایید باید نام مجله مورد نظر خود در داخل کاما نوشته و بعد از آن نام تامسون رویترز را وارد نمایید. اولین سطر از نتایج گوگل شما را به صفحه هدف می رساند. چنانچه به این صفحه ای که هدایت شدید نام و مشخصات مجله مورد نظر شما وجود داشت بنابراین می توانید برای چاپ مقاله ISI به آن اطمینان کنید. و در واقع این مجله در لیست مجلات ISI واقع شده است.

یکی دیگر از راه هایی که می توانید از ISI بودن مجله اطمینان داشته باشید وارد نمودن کد ISSN مجله است که دارای 8 رقم می باشد که این شماره یک شماره بین المللی استاندارد می باشد که با استفاده از این روش می توانید از درجه اعتبار مجله مطمئن شوید.

در کل شما باید برای چاپ مقاله ISI و اطمینان از اعتبار مجله مورد نظر به سایت تامسون رویترز مراجعه نمایید. و باید آخرین راه شما برای اطمینان از این موضوع باشد. این کار بسیار اسان بوده و به راحتی می توانید از اعتبار مجله برای چاپ مقاله ISI اطمینان حاصل نمایید.

برخی دیگر از نکات برای انتخاب چاپ مقاله ISI

 مجله ای که شما برای چاپ مقاله ISI انتخاب می کنید باید در زمینه موضوعی شما فعالیت داشته باشد، در غیر این صورت مقاله شما رد خواهد شد. بنابراین شما باید از این موضوع نیز اطمینان حاصل نمایید که یکی از بهترین راه هایی که می توانید به آن استناد کنید این است که مجله ای که شما برای چاپ مقاله ISI انتخاب نموده اید قبلاً در زمینه موضوعی شما اقدام به چاپ مقاله نموده باشد. یکی دیگر از موضوعاتی که باید برای چاپ مقاله ISI در نظر بگیرید این است که مجله مورد نظر آیا تصاویر رنگی را نیز در اختیار شما قرار می دهد و یا خیر و باید برای چاپ مقاله ISI با تصاویر رنگی پولی از این بابت پرداخت نمایید.

چه زمانی برای نوشتن مقاله برای چاپ مقاله ISI نیاز دارید

اگر می خواهید چاپ مقاله ISI را به پایان دوره دکتری برسانید باید از 2 یا 3 سال قبل اقدام به نوشتن مقاله نمایید تا بتوانبد مقاله را به پایان دوره دکتری برسانید. پس برای نوشتن چاپ مقاله ISI باید زمان زیادی بگذارید و نمی توانید در عرض چند ماه چاپ مقاله  را انجام دهید. همچنین شما پس از اینکه مقاله را نوشتید باید زمانی را نیز برای بررسی مقاله در نظر بگیرید که این زمان نیز ممکن است یک سال به طول بیانجامد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :