تلفن تماس : ٠٢١٢٢٣٩٤٨٣٠    info@publishteam.com

برای چاپ مقاله ISI چه قوانینی باید رعایت شود

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 5 خرداد 1398 در ساعت 13 : 8 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چاپ مقاله در بسیاری از موارد باعث پیشرفت علمی اساتید و دانشجویان می شود. بنابراین چاپ مقاله ISI به دلیل بالا بودن اعتبار این مجلات از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. برای چاپ مقاله ISI باید مجله ای را انتخاب کنید که در زمینه تخصص شما اقدام به چاپ مقاله می نماید و اولین نکته ای که به غیر از اعتبار  مجله باید در نظر داشته باشید این است که آیا مجله در زمینه تخصص شما فعالیت می کند یا خیر.

اگر شما می خواهید اقدام به چاپ مقاله ISI در زمینه تخصص خود نمایید باید در ابتدا از جایی برای شروع تحقیقات خود شروع کنید. بنابراین بهترین راه گرفتن و پیدا کردن مقالات ISI در حوزه تخصص خودتان می باشد. برای فارسی زبانان بسیاری ترجمه مقاله به زبان فارسی انجام شده است اما بسیاری دیگر از مقالات هستند که برای استفاده از آن ها نیاز به ترجمه مقاله ISI توسط مترجمین می باشد. البته اگر شما تسلط لازم به زبان انگلیسی داشته باشید دیگر نیازی به ترجمه مقاله ISI نخواهید داشت.

چاپ مقاله ISI هنرمندی است

این که شما چگونه بتوانید قسمت ها و پارامترهای تحقیقات خود را در قالب زبان انگلیسی بگنجانید هنر شماست. شما برای این که بدانید برای چاپ مقاله ISI باید چه نکاتی را رعایت کنید باید مقالات ISI چاپ شده را مطالعه کنید تا بتوانید نتایج تحقیقات خود را در قالب چاپ مقاله ISI بگنجانید. ولی شما هر چقدر هم مقالات ISI را مطالعه نمایید تا زمانی که دست به قلم نبرید نمی توانید با پیچ و خم های مقاله نویسی برای چاپ مقاله ISI آشنا شوید و به رفع آن ها بپردازید.

نحوه ترجمه مقاله ISI

ترجمه مقاله ISI از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. اگر شما ترجمه مقاله را به شکل درست و تخصصی داشته باشید در روند چاپ مقاله ISI بسیار تاثیر گذار می باشد اما اگر ترجمه مقاله ISI به درستی انجام نشده باشد می تواند راه شما را از راه درست برای چاپ مقاله ISI منحرف نماید. بنابراین باید ترجمه مقاله هایی را انتخاب نمایید که به آن ها اطمینان دارید.

تحلیل داده و نحوه نوشتن نتایج تحقیقات در چاپ مقاله ISI

در تحلیل داده ها بدون این که توضیح اضافی بدهید باید کیفی و یا کمی بودن پژوهش و نوع نرم افزار و آزمایشات خود را بیان نمایید و نتیج را در قالب جدول نشان دهید.

بحث و نتیجه گیری در چاپ مقاله ISI

چنان چه شما می توانید با استفاده از کلمات مناسبی مقاله خود را بنویسید بنابراین بخش مهمی از مقاله تان را می توانید انجام دهید زیرا نگارش صحیح و خوانا و گویا می تواند توجه بخش مهمی از داوری را برای چاپ مقاله ISI  به خود جلب نماید

منابع در چاپ مقاله ISI

هر مجله ای که چاپ مقاله ISI را انجام می دهد قوانین مخصوص به خود را دارد در نوشتن منابع نیز هر مجله قوانین مخصوص به خود را دارد و شما برای نوشتن منابع باید بر اساس قوانین آن مجله منابع را درج نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :