تلفن تماس : ٠٢١٢٢٣٩٤٨٣٠    info@publishteam.com

اهمیت چاپ مقاله و ترجمه مقاله

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398 در ساعت 11 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بسیاری از دانشجویان و اساتید دانشگاه ها و پژوهشگران برای ثبت نتایج تحقیقات خود باید چاپ مقاله انجام دهند. چاپ مقاله  معمولا به زبان انگلیسی می باشد بنابراین برای کشورهایی که زبان غیر انگلیسی دارند اهمیت ترجمه از زبان مبدا به زبان مقصد اهمیت پیدا می کند زیرا در صورتی که در ترجمه مقاله دچار اشکال زیادی باشید ممکن است در پذیرش مقاله برای چاپ مقاله با اشکال رو به رو شوید و یا در صورتی که ترجمه مقاله دارای ایرادات زیادی باشد امکان دارد مقاله شما ریجکت شود.

ترجمه مقاله از زبان فارسی به انگلیسی

همان طور که گفته شد برای چاپ مقاله برای ژورنال ها خارجی برای مثال برای چاپ مقاله ISI و یا در دیگر مجلات معتبر باید ترجمه مقاله به درستی انجام شود و چنان چه ایرادات اساسی در ترجمه مقاله باشد مقاله به شما برگشت داده می شود. بنابراین چنان چه به زبان انگلیسی مسلط نمی باشید باید کار ترجمه مقاله را به شخصی بسپارید که در این زمینه تجربه داشته باشد و بتواند ترجمه مقاله را به درستی برای شما انجام دهد. نکته دیگری که برای چاپ مقاله باید در نظر بگیرید این است که شخصی که کار ترجمه مقاله را انجام می دهد باید در زمینه رشته شما نیز تخصص لازم را داشته باشد زیرا کلمات تخصصی که در چاپ مقاله استفاده می کنید باید توسط فردی ترجمه شود که به آن ها تسلط داشته باشد.

ترجمه مقاله توسط تیم متخصص آینده برتر

موسسه آینده برتر با داشتن تیمی مجرب در کلیه رشته ها می تواند در تمام مراحل ترجمه مقاله و چاپ مقاله در کنار شما باشد تا احتمال چاپ مقاله در ژورنال های معتبر به میزان زیادی افزایش پیدا کند.

چاپ مقاله در ژورنال های معتبر برای دانشجویان یکی از عوامل موثر در پذیرش گرفتن برای مقاطع بالاتر تحصیلی می باشد و چاپ مقاله برای اساتید نیز باعث ارتقای شغلی و به تبع آن باعث دریافت مزایای مالی بیشتر می شود.

چاپ مقاله اگر در مجلاتی انجام شود که دارای اعتبار زیادی باشد نظیر چاپ مقاله ISI یا چاپ مقاله اسکوپوس باعث افزایش بیشتر اعتبار نویسنده خواهد شد. در این مجلات سخت گیری های زیادی از طرف داوران چاپ مقاله انجام می شود بنابراین اعتبار مقالات چاپ شده در این مجلات بسیار بیشتر می باشد و هر چه تعداد چاپ مقاله در این مجلات توسط نویسنده بیشتر باشد باعث اعتبار بیشتر نویسنده مقاله خواهد شد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :